O nás

Jsme cestovní agentura, která nabízí svým klientům široké spektrum turistických produktů nejvyšší úrovně - individuální i skupinové zájezdy do Ruska, Gruzie, Uzbekistánu, Kazachstánu, Litvy, Francie, Itálie a do dalších zemích světa. Nabízíme také firemní zájezdy, zájezdy na výstavy, extrémní zážitky, lovecké a poznávací zájezdy do Ruska.

Jen u nás si můžete zarezervovat osobní letadlo typu business Jet do jakékoliv země na světě, pro sebe i pro své blízké nebo obchodní partnery. 

Různorodost nabízených služeb, operativní reakce prodejního manažera, kurýr přímo k vám domů nebo do kanceláře - to vše vám zpříjemní jednání s cestovní agenturou AKOULINA.

Profesionální personál poskytuje nepřetržitou podporu 24 hodin denně a neustále připravuje nové nabídky pro své klienty.

Zejména proto je cestovní agentura AKOULINA  prioritně zaměřená na Ruskou federaci.

10 důvodů proč jet na dovolenou s cestovní agenturou AKOULINA:

1. Jsme jediná cestovní agentura v České republice, která se specializuje na organizaci zájezdů zejména do Ruska. Jsme specialisté na Ruskou federaci.

2. Ubytování je zajištěno ve velmi pečlivě vybraných hotelových kapacitách. Ubytování v hotelích všech kategorií podle rozpočtu.

3. Sestavení kompletního zájezdu na klíč - dle požadavků. Jsme schopni program naplánovat a zajistit od počátečních informací až po zajištění ubytování a výletů na místě.

4. Nabízíme slevy z katalogových a mimo katalogových zájezdů.

5. Individuální přístup našich pracovníků, kteří vám pomohou s výběrem destinace a vhodného období pro realizaci zájezdů. Naplánují váš itinerář cesty a cenovou optimalizaci.

6. Nabízíme také zajištění víz do Ruska

7. Delegátský nebo průvodcovský servis.

8. Zajištění parkování u letiště.

9. U nás můžete objednat služby zvlášť (exkurze, letenky, víza, ubytovaní).

10. Jsme členy Asociace cestovních kanceláří a agentur České republiky. 

Služby mezinárodního holdingu AKOULINA využilo již tisíce našich klientů.

Přidejte se k našim úspěšným klientům, objevte nové země a získejte nové zážitky a vzpomínky. 

Cestování je nejlepší způsob jak poznat svět a sebe sama.

AKOULINA cestovní agentura má svoji stránku i na sociální síti Facebook (znak "F" v pravém horním rohu).

Zájezdy do Ruska